Acil Para Bulmam Gerek Kimden Alabilirim?

Acil Para Bulmam Gerek Kimden Alabilirim?

/
/
/
12 görüntüleme

Acil Para Bulmam Gerek Kimden Alabilirim? Son zamanlarda kötü ekonomi herkesi etkiliyor. Kimisi çalıştıkları yerden vaktinde parasını alamıyor, kimisi de aldığı parayı bir türlü yetiştiremiyor. Hemen herkesin paraya ihtiyacı var. Bazen ama her zamankinden farklı olarak çok acil olarak paraya sıkışıyor insan. Başlıyor aramaya. Acil para bulmam gerek kimden alabilirim demeye.

Bu konu hakkında diğer ayrıntılar için bu linkten faydalanabilirsiniz.

Acil Para Bulmam Gerek Kimden Alabilirim?

Çok Acil Paraya İhtiyaç Duyulduğu Zaman Ne yapılır? Eskiden olsa yani seksenli yılların şartlarında, insanların birbirine güvendiği, önceliğin insan olduğu zamanlarda konu komşudan borç istemek en güvenilir yoldu belki de. Üstelik borç veren, verdiği parayı geri alma düşüncesi olmadan verirdi. Ne yazık ki günümüzde böyle insan ilişkileri bulmak çok zor. Acil para bulmam gerek kimden alabilirim dediğinizde kafasını çeviren duymazlıktan gelen o kadar çok insan var ki artık. Peki yakın çevreden borç para bulmanın bu kadar zor olduğu bir dönemde ne yapılmalı.

Bankalardan Borç Almak

Banka denildiği zaman çoğu insan korkuyor artık ne yazık ki. Öyle olmasında da haklılar bankalardan çok çekti insanlar. Tabi burada bütün suç bankaların da değil. Sonuçta bankadan bir şey aldığınızda kredi, kredi kartı gibi sizi bekleyen şartlar belli ve buna bilerek imza atıyorsunuz ama zor zamanda başka da yapacak bir şey olmuyor. Bankaların kötü izlenimine rağmen acil paraya sıkışıldığı durumlarda banka kredileri çözüm için iyi bir yol olabilir. Tabi burada dikkat edilmesi gereken konu kişinin ödeyebileceği miktardan fazla bir tutar çekmemesidir.

Acil Para Bulmam Gerek Kimden Alabilirim? Acil paraya sıkışıldığı bir zamanda illa ki bankanın yardımı gerekliyse ve ihtiyacınız olan tutar ufak bir mebla ise banka hesaplarına tanımlı kredili mevduat hesaplarını kullanmak çok daha mantıklı bir karar olur. Kredili mevduat hesapları özellikle aldığınız tutarı kısa süre içinde ödeyebilecek durumlarda daha çok tercih edilebilir. Bu hesaplar günlük olarak faiz işletmelerine rağmen faiz oranları normal bir krediye göre çok düşüktür ve kredi işlem ücreti gibi ekstra masraflarda almaz. Bu hesaplardan aynı şekilde taksit yaptırarak da bir tutar çekebilmek mümkündür.

Bankalardan acil para bulunabilecek bir diğer yol ise kredi kartlarından ihtiyaca göre taksitli ya da nakit avans çekmektir.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kredisiz Borç Para