Aktif Bank Ev Hanımlarına Kredi Veriyor Mu?

Aktif Bank Ev Hanımlarına Kredi Veriyor Mu?

/
/
15 görüntüleme

Türkiye'nin günden güne büyüyen bankacılık işletmelerinden olan Aktif Bank, ev hanımlarını da unutmadı. Ev hanımlarının müteşebbis olarak çalışma hayatında yerini alması için ve de kendi iş yerini açması için çok özel bir programı daha hayata geçirerek sosyal sorumluluk projesi içerisinde aktif halde yer aldığını bir kere daha göstermiş oldu. Aktif Bank tarafından ev hanımlarına 48 aya kadar varan vade seçenekleriyle konut kredisi imkanı sağlanmaktadır. Bu özelliği bakımından değerlendirilecek olunursa ev hanımlarının her anlamda bu fırsattan anında yararlanabilmesi için her anlamda en özel fırsatlarla ev hanımlarına yönelik bu teşvik paketinin bulunduğunu söylemek olanaklı olmaktadır. Aktif Bank Ev Hanımlarına Kredi, Aktif Bank Ev Hanımlarına Kredi Veriyor Mu? Bu yazımızında sizin iç,in faydalı olduğunu düşünüyoruz.

48 Aya Kadar 30.000 TL'ye Kadar Destek Kredisi

Ev hanımlarının çalışma hayatına katılması için 30. 000 TL'ye varıncaya kadar destek kredisi vermektedir. Üstelik tam 48 aya kadar varan vade seçenekleriyle her anlamda bütün ev hanımlarının çalışma yaşamına aktif olarak katılması sağlanmaktadır. Bu sayede her yönüyle hem ev ekonomisine doğrudan bir katkı hem de kadınların da kendi ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılamasına dönük olarak hizmetler verilmektedir. Bu verilen hizmetler doğrultusunda değerlendirilecek olunduğu zaman her anlamda tam 48 aya kadar uzanan seçeneklerle 30 bin liraya kadar destek kredisi verilmektedir.

Düşük Faiz Oranları

Kadınlara verilen ihtiyaç kredisi tam 30 bin lira değerinde olup 48 aya kadar uzanmaktadır. %,2.39 sabit faiz oranı üzerinden ev hanımlarına özel olarak verilen bu ihtiyaç kredisi sayesinde anında tüm ihtiyaçların karşılanması mümkün olabilmektedir. İşte ortada duran bu en temel nitelikler bakımından değerlendirilecek olunursa her anlamda düşük faiz oranları üzerinden bütün ihtiyaçların kesintisiz olarak karşılanabilmesi mümkün olabilecektir. İşte bu unsurları açısından değerlendirildiği zaman düşük faiz oranları üzerinden her ihtiyacın rahatlıkla karşılanabilmesi mümkün olabilecektir.

Aylık 386 TL Taksitle

Hesap robotu üzerinden yapılan hesaplama ile 48 aya varan vade seçeneği ile 30.000 TL tutarındaki kredide aylık 386 TL taksit ödenmektedir. Böylelikle bütçenizi herhangi bir şekilde sarsmaksızın anında iş yaşamına aktif olarak katılım gösterebilmeniz olanaklı olacaktır. Böylelikle her anlamda çalışma hayatında etkin bir şekilde bulunabilme imkanı bulunmaktadır.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kredisiz Borç Para