Peşinatsız Senetle Motor Satan Yerler

Peşinatsız Senetle Motor Satan Yerler

/
/
/
/
/
13 görüntüleme

Peşinatsız Senetle Motor Satan Yerler motor almak isteyenlerin sıklıkla merak ettiği ve araştırdığı bir konu. Motorlar insanlara özgürlük hissi vermesi ile hobi olarak tercih edildiği gibi sıkışık trafikte çözüm de sunabilmektedir.

Motor bazı iş kollarının ise vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Bu iş kolları

  1. Kuryeler
  2. Evlere paket servis yapan kişiler
  3. Gazete dağıtıcıları
  4. Su bayileri
  5. Acil İlaç Taşıyıcıları

olarak sıralanabilir. İhtiyaç veya hobi olsun her yaşta kişi tarafından zevkle binilmektedir. Trafiği yoğun olan yerlerde de kişiler ulaşım problemlerine çözüm sağlamak için motor kullanabilmektedir. Park yeri aramak zorunda kalınmamaktadır. Peşinatsız Senetle Motor Satan Yerler, firmalar ve galeriler her ilde bulunabilmektedir.

ikinci El Motor Pazarı

Araç satın almak için ikinci el motor pazarı en çok tercih edilen alanlar arasındadır. Motor almaya karar verildiğinde dikkat edilmesi gereken konular ve fiyat ortalamasıyla ilgili araştırma yapılmalıdır.

Peşinatsız Senetle Motor Satan Yerler, internet ilanları, gazete ilanları ve bazı görülebilir yerlere ilan bırakmak suretiyle ikinci el motor satmaktadır. Motor alınmak istenen kişi olması durumunda kişi araştırılmalıdır.

Araştırma yapıldıktan sonra motorun evraklarının tam olması özellikle kontrol edilmesi gereken hususların başında gelmektedir. Daha sonra motoru kontrolden geçirilmesi için profesyonel hizmet veren uzman incelemesi istasyonlarından yardım alabilirsiniz. Bu istasyonlardan motorun belgelerini de kontrol ettirin. Motorun piyasa fiyatı ile karşılaştırın. Eminseniz alın.

Galeriden Senetle Motor

Galeriden senetle motor satın almak mümkündür. Galeriler peşinatsız senetle iki şekilde motor satabilmektedir. Bazı galerilerde ikinci el motor satışı yapmaktadır. İkinci el motoru kişiden alındığında yapılması tavsiye edilen evrak, motorun durumu araştırmalarının yapılmasıdır.

Galerinin araştırmasını da yaptıktan sonra fiyat konusundaki içinize sinen motoru alabilirsiniz. Bazı galeriler sıfır motor satabilmektedir. Sıfır motorun araştırılması kullanan kişilerden, internet ortamından yapılabilir. 

Firmalardan Motor Almak

Kurumsal firmalar bayilerine yaptıkları kampanyalarla peşinatsız senetle motor sattırabilmek kolaylığı sağlamaktadır. Bazı büyük bayilerde kendi finansmanları ile karşılayarak peşinatsız senetle motor satmaktadır. Bu durumda diğer iki seçenekten farklı olarak fiyatları daha uygun taksit sayısı daha uzun olabilmektedir.

Peşinatsız Senetle Motor Satan Yerler

Motorsiklet sahibi olmak istiyorsanız senet imzalanması karşılığında elden ödenen taksitlerle ve makul faiz oranlarıyla 48 aya kadar taksitli motorsiklet sahibi olabilirsiniz. 

  • Bilindik Motorsiklet Markalarının Ana Bayileri
  • Ev-Kur
  • Galeriler

Senetle Elden Taksitle Motorsiklet Satan Yerler arasında gösterilebilir. Bulunduğunuz ilde bu satış alanlarının adres ve telefon bilgilerini araştırarak yola koyulabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Motor kimden alınırsa alınsın senet tam olarak doldurulmalıdır. Motorun ücreti için kararlaştırılan taksit sayısı miktarında ayrı ayrı ve tam olarak doldurulmuş senetler yapın. Senetlerin üzerine hamili yazılarak senedin devredilmesini önleyin.

Motorların fiyatları konusunda çok abartılı rakamlar söylendiğinde vazgeçin. Çünkü peşinatsız senetle motor satan kişi ve kuruluş miktarı oldukça fazladır.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kredisiz Borç Para