Şekerbank Kredi Başvurusu Sms Numarası

Şekerbank Kredi Başvurusu Sms Numarası

/
/
13 görüntüleme

Yaklaşan bayramlar, mevsim geçişleri yeni yeni ihtiyaçların doğmasına neden olabilir. Yaz sezonlarında artan düğünler de alınacak hediye bakımından ya da uzak bir yerde düğün olacaksa yol masrafı gibi birçok gider planlamanın dışında yer alarak maddi açıdan zor bir dönem yaratabilir. Bu zor dönemlerde bir bankanın cep telefonu kadar yakında olduğunu bilmek daha keyifli zamanlar için oldukça avantajlı bir durumdur.

Şekerbank yılların vermiş olduğu deneyim ile müşterilerine her zaman en iyi hizmeti verirken hızlı olmayı ve güvenilir olmayı da ilke edinmiştir. Şubeye kadar gelerek zaman kaybeden müşterilerinin zamanlarının ne kadar kıymetli olduğunu bilen ve ona göre bir sistem sunan banka bir kısa mesaj ile kredi alabilme durumunu müşterine yine aynı yoldan bildirir. Şekerbank Hemen Kredi | Şekerbank İhtiyaç Kredisi | Tek Bir SMS Le İhtiyaç Kredisi‎ ile ilgili yazımızıda okuyabilirsiniz.

Hangi Numaraya Ne Yazmak Gerekiyor?

Kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişinin cep telefondan mesajlar bölümüne girmesi gerekir. Mesaj yazma kısmına Kredi yazdıktan sonra bir boşluk bırakması ve Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasını yani vatandaşlık numarasını yazarak 1953'e göndererek başvuru tamamlanmış olur. Gönderilen kısa mesaj sonrasında kredi sonucu yapılan analiz sonrasında gelecektir. Olumlu ya da olumsuz olarak yapılan geri dönüş sonrasında müşterinin bu sonuca göre şube ya da çağrı merkezi kanalından destek almaları mümkündür. Mesajda verilen bu cevapta hangi kanala yönlendiriliyor ise o kanaldan kredi ile ilgili işlemler tamamlanmış olur.

Maddi Sürprizlere Anında Çözüm

Okul dönemlerinde ya da tatil sezonunda artan ihtiyaçlar için de tek bir kısa mesaj ile kredi sorgulaması yapılabilir. Üstelik kredi başvurusu olumlu olduğunda çekilen kredi tutarının sadece binde beşi kadar bir kredi tahsis bedeli alınır. Bu bedel sadece bir defaya mahsustur. Kırk sekiz aya kadar vadeyi uzatma imkanı veren banka arzu eden kullanıcılarına da daha kısa vadeler ile hizmet vermektedir. Erken kapatma imkanlarının yanı sıra uygun faiz oranları ile de müşterileri tarafından sevilen banka internet sitesinden verdiği kredi hesaplama tablosu ile kay ayda ne kadarlık taksit ödeneceği gibi bilgileri basit bir hesaplama tablosu ile göstererek zaman kazandırır ve ne kadar şeffaf olduğunu da gösteren bir platformdur.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kredisiz Borç Para