Vakıf Katılım Bankası’ndan İhtiyaçlarınıza Nakit Desteği!

Vakıf Katılım Bankası’ndan İhtiyaçlarınıza Nakit Desteği!

/
/
15 görüntüleme

Türkiye'nin köklü ve büyük bankalarının başında gelen Vakıf Katılım bankası müşterilerinin her türlü desteği için çeşitli kampanyalar ve fırsatlara sunuyor. Yazın gelişi ile birlikte ihtiyaçlarımız da buna bağlı olarak arttı ve nakit ihtiyacımız da bununla birlikte çoğaldı. Ama bunu dert etmemize hiç gerek yok, çünkü Vakıf Bank çok uygun ihtiyaç kredisi imkanları sunuyor.

 Vakıf Bank'tan Faizsiz İhtiyaç Kredisi

 Katılım bankası denildiğinde akla ilk gelen bankalardan biri olan Vakıf Katılım Bankası, prensipleri gereği müşterilerine faizsiz finansman desteği sunmaktadır. Bu finansman desteğini belli kar oranı ile 48 aya varan vade imkanı ile vermektedir. Bu ihtiyaç finansmanı sayesin de sağlıktan, eğitime, tatil masraflarından, alışveriş giderlerinize kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı vadediyor. Üstelik bu finansman desteği 5.000 TL ye kadar olabiliyor.

 Vakıf Katılım Bankası 5 bin Türk Lirası İhtiyaç Finansmanı Ödeme Planı

 Bu finansman desteği ile 5.000 tL ye kadar olan ihtiyaçlarınız için Vakıf Katılım Bankası size 36 aya kadar ade ile finans desteği sağlıyor. Belirleyeceğiniz ödeme planına göre uygulanacak kar payı değişmekle birlikte, 36 ay vade seçeneği ile ödemeyi düşünenler için kar payı, %1.34 dur. Yani 5.000 TL ihtiyaç desteği alan biri bunu geri 36 ayda ödemek istediğinde aylık olarak ödeyeceği tutar, 184 TL'dir. Bu finansman desteğine başvurmak isteyenlerin yapması gereken sadece nüfus cüzdanınız ve gelir belgeniz ile birlikte bankaya giderek başvuruda bulunmanız gerekiyor.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kredisiz Borç Para